Добавьте сайт в закладки браузера. Для добавления в закладки нажмите Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Закладні деталі

 Компанія Фокс виробляє різні огороджувальні металоконструкції та комплектуючі для їх виробництва. За допомогою виготовлених нами закладних деталей Ви забезпечите надійне і точне кріплення будь-яких залізних споруд і конструкцій.

Застосування закладних деталей

 На сьогоднішній день закладні деталі користуються великою популярністю. Монтується заставна для з'єднання стійки огороджень з повержостью підлоги або сходинки. Алмазним свердлом висвердлюється бетон більшого діаметру на глибину 150 мм, встановлюється закладна за допомогою розчину і до неї в подальшому кріпиться стійка. Таке кріплення стійок огорож запобігає їх розхитування.

Перевага закладних деталей

 Надійність, міцність і міцність - це головні переваги елементів кріплення на протязі всього періоду експлуатації. Такими якостями дані деталі мають завдяки використанню легованої нержавіючої сталі марки 08Х18Н. Найбільшою популярністю сьогодні користуються закладні деталі - п'ятки. Їх існує два види: внутрішні і зовнішні.

 Щоб задекорувати елементи кріплень рекомендуємо використовувати спеціальні чашки з нержавіючої сталі.

Галерея закладних деталей

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://fox.kiev.ua/komplektuyshie-dlia-peril/zakladnie.html#sigProId914388aa2a

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голос (ів)]