Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Кріплення поручнів

Ціни прохання уточняти за телефонами:
044 507-01-97, 067 324-55-11

 Кронштейном поручня є елемент, яким поручень кріпиться до стіни, стійки, скла або іншого несучої об'єкту.У всьому, величезному, асортименті різних деталей, виробів, комплектуючих для перил та огорож з нержавіючої сталі Ви зможете знайти кронштейни поручні з нержавійки.

Кронштейни зазвичай бувають наступних видів:

  • цілісні;
  • шарнірні.

 Відмінність між цими двома видами в тому, що шарнірні кронштейни такі, що роблять можливим встановлення поручнів під кутом до 45 градусів, на відміну від цільних кріплень, які цього не дозволяють. Кронштейни можуть кріпитися до несучої об'єкту за допомогою зварювання, або без неї, наприклад, на фланці, або за допомогою особливого кріплення поручня.

 Крім цього, якщо це поручні і поручні для дітей (як і для людей з обмеженими можливостями), то зазвичай передбачається використовувати бічний кріплення до стійки, що робить спуск і підйом на сходах більш безпечним і зручним.

 Окрему групу елементів складають кріплення для при стінних поручнів. Вибираючи кріплення для поручня з сталі слід звертати увагу на місце монтажу, і тільки потім на спосіб монтажу і його зовнішній вигляд.

 Ви можете вибрати оптимальний для Вас варіант кріплення для перил - залежно від місця і способу монтажу. Це дасть можливість зробити огорожу більш комфортними та безпечними. У нас представлений широкий асортимент, в якому представлені кронштейни для поручнів, виконані з нержавіючої сталі, марка сталі AISI 304. Ця марка нержавіючої сталі найбільш стійка до агресивного середовища, що означає, що вона може бути встановлена на вулиці.

Кріплення поручня до стіни
KPNK 01
 Кріплення поручня до стіни - це запчастини, які багато в чому відповідають за надійність і безпеку всієї конструкції. Зараз у нас представлений великий вибір кронштейнів кріплення поручнів і всі вони виготовляються з високоякісних міцних матеріалів, тому прослужать дуже довго і при цьому збережуть свій первинний вигляд. Правильний кронштейн кріплення поручня до стіни дозволить підкреслити загальний дизайн або приховати дрібні недоліки монтажу, все буде виглядати естетично і оригінально.


Кріплення поручня до стійки
Кріплення поручня до стійки
 Кріплення поручня до стійки Ви зможете придбати у нас за доступною ціною, а для оптових і постійних покупців у нас діють спеціальні пропозиції і знижки. Вибирайте, телефонуйте нашим консультантам і вони оперативно оформлять Ваше замовлення. Ми цінуємо кожного клієнта і впевнені, що у нас Ви зможете тримач поручня придбати не тільки швидко, але і за найбільш вигідною ціною!


(044) 507-01-97, (067) 324-55-11 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]