Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Проектування сталевих металоконструкцій

Проектування сталевих сходових металоконструкцій

Компанія ФОКС займається моделюванням та виготовленням огорож, перил та поручнів. Наша компанія використовує велику кількість різноманітних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, вуглецева сталь, комбінування металів, для виготовлення сходових огороджень (поручнів та поручнів) самим якісним чином.

 Зручність і краса є ключовими моментами в нашій роботі. Саме тому продукція, виготовлена нами, відповідає сучасним стандартам і потребам наших клієнтів. Особлива увага приділяється перилах і поручням, так як безпека в даних об'єктах є найважливішим критерієм.

 Всі Ваші фантазії і оригінальні ідеї здійсненні в стінах нашої компанії. Ми виготовимо ковані або поручні самих різних форм за індивідуальними проектами.

 Компанія ФОКС оснащена всім необхідним обладнанням, що відповідають новітнім стандартам. Наша компанія славиться професійними монтажними бригадами, що складаються з висококваліфікованих працівників, що дозволяє реалізовувати всі проекти на вищому якісному рівні.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології проектування та комп'ютерні програми, що забезпечує:

  • скорочення термінів проектування;
  • виконання проектних робіт від ескізів до деталізованих креслень;
  • можливість оцінити попередні результати;
  • оперативно вносити зміни, не переробляючи весь проект;
  • можливість оцінки проекту цілком або частинами в електронному вигляді, що облгечит співпрацю.

Етапи проектування металоконструкцій

 Виробництво – це чітко відпрацьована схема, де всі роботи виконуються поетапно. Ми працюємо по налагодженій структурі, і тому приступаємо до проектування тільки після того, як замовник передає всі дані.

Терміни моделювання

 Проектування металоконструкцій – це початковий етап робіт, тому тут все потрібно виконувати чітко, враховуючи всі нюанси. Терміни будуть залежати від складності та обсягу проекту. Після того, як проект буде затверджено з замовником, креслення передаються на виробництво. Застосовуючи в своїй роботі індивідуальний підхід, ми йдемо назустріч клієнту і готові обговорити термінові замовлення.

Вартість послуг проектування

 Ціна на розробку проекту залежить від його складності, обсягу і трудовитрат. Ми зможемо сказати суму після того, коли оцінимо весь масштаб робіт.

Як зробити замовлення

 Щоб замовити проектування металоконструкцій, зв'яжіться з нами за телефонами: (067) 324-55-11, також на сторінці Контакти є форма зворотного зв'язку. Залиште заявку, і ми вам передзвонимо!

Форма для замовлення з правого боку сторінки Форма відправлення замовлення 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]