Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.

Заказ обратного звонка

К сожалению сейчас никого нет на месте. Оставьте свой телефон и мы перезвоним Вам в рабочее время!

Заказ обратного звонка

Спасибо за обращение! Наш менеджер свяжется с Вами в течении 30 минут!

Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Кріплення стійки бокове

Нержавіюча сталь

Ціни прохання уточняти за телефонами:
044 507-01-97, 067 324-55-11

 При отсутствии места под установку стійки для перил на ступень или для увеличения прохода по лестничному маршу применяются ограждения с боковым креплением стойки к ступени. Подобная конструкция, по сравнению с обычной установкой сверху, обладает повышенной прочностью крепления стойки, т. к. стойка крепится на две отдельных детали. К тому же, скользящее крепление стойки позволяет упростить монтаж.

 Довольно часто складывается ситуация, когда перила з нержавійки для лестниц по пожарным нормам (недостаточная ширина лестничного марша) нельзя поставить на ступень сверху. Но ТПК Фокс предлагаем Вам решений этой проблемы – перила для лестниц с креплением стойки к ступени на 2 точки. Боковое крепление стойки лестничных ограждений позволяет максимально использовать ширину лестничного марша.

Кріплення стійки бокове КСБ-01 Кронштейн для бічного кріплення стійки Ø38 мм

 При поздовжньому кріплення стійки до ступеня додаткову зручність набувають огорожі з боковим кріпленням поручня до стійки. Лінія поручня, пішла относом кріплення за межі маршу кілька повертається назад, роблячи хват рукою поручня більш комфортним.При поздовжньому кріплення стійки до ступеня додаткову зручність набувають огорожі з боковим кріпленням поручня до стійки. Лінія поручня, пішла относом кріплення за межі маршу кілька повертається назад, роблячи хват рукою поручня більш комфортним.

 Проектуючи встановлення стійок сходового огородження, ми передбачаємо необхідність роботи з перфоратором. Для цього зазор між маршами виконується збільшеним або стійки кріпляться на щаблі з різною висотою. Для додаткової міцності стійки «перев'язуються» між собою. Якщо при установці стійок відстань між сходовими маршами не дозволяє встановити кріплення до торця ступіні, є можливість кріплення стійок до торця майданчики.

Галерея кріплень

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://fox.kiev.ua/komplektuyshie-dlia-peril/kreplenia-stoiki-bokovoe.html#sigProId2796b3fba2

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [11 Голос (ів)]

Заказ обратного звонка

К сожалению сейчас никого нет на месте. Оставьте свой телефон и мы перезвоним Вам в рабочее время!

Заказ обратного звонка

Спасибо за обращение! Наш менеджер свяжется с Вами в течении 30 минут!