Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Кріплення стійки бокове

Нержавіюча сталь

Ціни прохання уточняти за телефонами:
044 507-01-97, 067 324-55-11

 При відсутності місця під установку стійки для перил на щабель або для збільшення проходу по сходовому маршу застосовуються огорожі з боковим кріпленням стійки до ступеня. Подібна конструкція, в порівнянні зі звичайною установкою зверху, володіє підвищеною міцністю кріплення стійки, т. к. стійка кріпиться на дві окремі деталі. До того ж, ковзне кріплення стійки дозволяє спростити монтаж.

 Досить часто складається ситуація, коли перила з нержавійки для сходів по пожежним нормам (недостатня ширина сходового маршу) можна поставити на щабель зверху. Але ТПК Фокс пропонуємо Вам рішень цієї проблеми – перила для сходів з кріпленням стійки до щабля на 2 точки. Бічне кріплення стійки сходових огорож дозволяє максимально використовувати ширину сходового маршу.

Кріплення стійки бокове КСБ-01 Кронштейн для бічного кріплення стійки Ø38 мм

 При поздовжньому кріплення стійки до ступеня додаткову зручність набувають огорожі з боковим кріпленням поручня до стійки. Лінія поручня, пішла относом кріплення за межі маршу кілька повертається назад, роблячи хват рукою поручня більш комфортним.При поздовжньому кріплення стійки до ступеня додаткову зручність набувають огорожі з боковим кріпленням поручня до стійки. Лінія поручня, пішла относом кріплення за межі маршу кілька повертається назад, роблячи хват рукою поручня більш комфортним.

 Проектуючи встановлення стійок сходового огородження, ми передбачаємо необхідність роботи з перфоратором. Для цього зазор між маршами виконується збільшеним або стійки кріпляться на щаблі з різною висотою. Для додаткової міцності стійки «перев'язуються» між собою. Якщо при установці стійок відстань між сходовими маршами не дозволяє встановити кріплення до торця ступіні, є можливість кріплення стійок до торця майданчики.

Галерея кріплень

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://fox.kiev.ua/komplektuyshie-dlia-peril/kreplenia-stoiki-bokovoe.html#sigProId2796b3fba2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голос (ів)]