Супутні матеріали
Круги шліфувальні · відрізні · зачисні · повстяні
Торгово-виробнича компанія ФОКС пропонує асортимент шліфувальних кругів в Києві.
В даному розділі нашого каталогу Ви знайдете всю необхідну інформацію про шліфувальних кругах, повстяних, фетрових. Вся продукція сертифікована і відповідає ГОСТу.
Щоб ваша робота була бездоганною, вибирайте лише якісні інструменти. Компанія ТПК ФОКС допоможемо Вам у цьому, адже у нас чудова виробничо-технічна база і фахівці, які знають свою справу.
З питань придбання шліфувальних кругів телефонуйте по телефону: (044) 507-01-97,
або пишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду..
Ціни прохання уточняти за телефонами:
044 507-01-97, 067 324-55-11
Шліфувальний круг являє собою тверде пористе тіло, що складається з зерен абразиву і сполучної речовини. Виготовляються дані вироби методом гарячого або холодного пресування, пресування, лиття – все залежить від використовуваних матеріалів.
У нашій компанії ви зможете придбати круги шліфувальні пелюсткові і пелюсткові круги для шліфування з нетканого абразивного матеріалу. Розглянемо характеристики та способи застосування кожного з видів.
Круги шліфувальні пелюсткові
Для виготовлення даного виду виробу використовуються наступні абразивні матеріали: карбід кремнію чорний, електрокорунд, цирконієвий електрокорунд. Основа кола складається з поліестеру і бавовняної тканини.
- Зернистість: P40 – P400 за FEPA; 40Н - М40 по ГОСТ 3647.
Для чого застосовується: шліфувальні пелюсткові круги використовують для чорнового, проміжного, остаточного шліфування; зняття іржі, старої фарби, гальванопокриття; для полірування по дереву, металу; для підготовки поверхонь під склеювання, зварювання і паяння. Також круг пелюстковий шліфувальний підходить для обробки різних фасонних поверхонь і гарантує рівномірний шліфування.
Особливості застосування: направляти обертовий круг необхідно строго по стрілці, яка вказана на етикетці. Швидкість не повинна бути більше 35 м/с. Деформація кола повинна бути не більше 0,5 – 1,5 мм (не перевищуючи показник 2 мм).
Абразивні Круги пелюсткові (з нетканого абразивного матеріалу)
Для виготовлення цього шліфувального круга використовується такий абразивний матеріал: карбід кремнію і електрокорунд. Основа кола з нетканого абразивного матеріалу NPA 400.
- Зернистість: P100 – P600 за FEPA.
Для чого застосовується: круги шліфувальні абразивні застосовують для шліфування та полірування металу, для матування, створення патини, сатинування та іншої остаточної обробки бронзових поверхонь, поверхонь з латуні, алюмінію і нержавіючої сталі.
Круг пелюстковий торцевій
Круги зачисні з шліф-шкурки пелюсткові являють собою набір пелюсток із шліфувальної шкурки закріплені високоміцної смолою на спеціальній консолі у вигляді «тарілки». Завдяки цій особливості, торцеві кола мають велику довговічність порівняно з колами з абразивного волокна, а також більш високу продуктивність при шліфуванні.
Зернистість: Р80 – за FEPA; 16Н – за ГОСТ 3647
Для чого застосовується Для торцевого і плоского шліфування, обробки крайок і зварних швів деталей і конструкцій з різних марок сталей і кольорових металів
Коло абразивний відрізний
Відрізні круги – це найпопулярніший інструмент для фахівців з металу. Зварювальники, слюсарі та інші фахівці «залізних» професій активно застосовують його в своїй роботі. Можна сміливо заявити, що абразивні відрізні круги по факту стали незамінним атрибутом професійної роботи з металом. Вони відрізняються невибагливістю, відносної «всеїдністю», зручністю і легкістю застосування. Круг відрізний по металу спекают в печах при температурі 120 ° с в спеціальних пресах під тиском 2,5-5тс. Міцність бакелітових кіл відповідає СТ, СТ1.
Коло повстяний
Повсть - щільний нетканий текстильний матеріал з валяної вовни. Виготовляється зазвичай у вигляді полотнищ, які мають різну товщину, залежно від призначення. Єдиний природний матеріал, з якого може бути виготовлений повсть, - це шерсть, причому краще всього овеча вовна. Вовняні волокна мають верхній роговий шар - кутикулу. Завдяки йому волокна можуть зчіплюватися один з одним під впливом гарячої води і пари. Здатність натурального войлока при збільшенні тертя і температури вступати в реакцію з мікрочастинками металу з подальшим абразивним ефектом визначила технологію використання повстяних кругів.
Для чого застосовується Найпоширеніший полірувальник - це повстяний круг, виготовлений з високоякісної спресованої вовни. Круги тонкошерстные використовуються для фінішної обробки скляних і металевих виробів.