Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Універсальність нержавійки як сучасного будівельного матеріалу

Універсальність нержавійки як сучасного будівельного матеріалу

Хоч сьогодні ринок пропонує нам безліч виробів із сучасних і технологічних матеріалів, попит на виготовлення металоконструкції з нержавіючої сталі, як і раніше дуже високий. Звичайно, в деяких випадках, замінити жорстку і довговічну сталь складно замінити на будь-який інший матеріал.

 Якщо Ви хочете виготовити на замовлення або придбати виріб, виготовлений із застосуванням нержавіючої сталі, то Ви можете розраховувати на нашу компанію. Працюють у нас фахівці якісно і в строк виконає всі потрібні роботи, починаючи з замірів і закінчуючи монтажем конструкції. При цьому наша компанія на перше місце при виконанні робіт ставить якість, тому Ви не пошкодуєте якщо виберіть послуги нашої компанії.

Сфера застосування нержавіючої сталі

 Вироби з нержавіючої сталі не тільки зовні привабливі, але і приємні на дотик і відмінно впишуться в інтер'єр Вашої квартири, офісу або дачі. Вироби з нержавійки дуже часто використовують, коли оформляють інтер'єр в стилі хай-тек, в якому чудово поєднуються сталь і скло. За виробами з такого матеріалу легко доглядати, а завдяки високій стійкості до корозії їх можна використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості, наприклад у ванній кімнаті, для виготовлення рушникосушок, поличок, гачків.

 Також вироби з нержавіючої сталі можна використовувати в зовнішній обробці будівель і територій, наприклад дашків, перил, огорож. Прийнявши рішення замовити вироби з нержавіючої сталі в нашій компанії, Ви не помилилися у своєму виборі. Що б скоротити терміни і спростити вашу покупку ви можете вивчити асортимент, пропонований нашою компанією на нашому сайті, всілякі металеві огорожі, поручні і поручні з нержавійки, сходи.

 Зробивши вибір, Ви можете здійснити замовлення допомогою електронної пошти або за допомогою телефону. Якщо Вам потрібна консультація чи виникнуть труднощі при замовленні наші співробітники, які володіють високим рівнем знань у даній області, відповідять на всі Ваші питання і підберуть найбільш відповідний вам товар. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]