Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Сталеві поручні - надійно і красиво

Сталеві поручні з нержавіючої сталі - надійно і красиво

Використання нержавіючої сталі стає одним з модних напрямів в сучасній архітектурі. Сучасні дизайнери знаходять безмежні можливості застосування нержавійки для втілення своїх ідей. При розробці перил, сходових огороджень, дизайнери, як правило, зупиняють свій вибір на нержавіючій сталі.

Перила та сходові огородження з нержавійки, створюють індивідуальний стиль інтер'єру, підкреслюючи і прикрашаючи його.

Сходові поручні і огорожі це дуже необхідний елемент сходів вони забезпечують безпечне пересування по ній, тому, що б раз і назавжди забути про падіння зі сходів потрібно будь-які сходи, яка має більше трьох ступенів обладнувати огородженнями. Подібні стандарти існують у всьому світі.

 Правила, яких потрібно дотримуватися, для того, що б сходи і огорожі забезпечували максимум безпеки і зручності при пересуванні:

 При будівництві сходових огорож слід враховувати відмінність фізичних параметрів людей. Так у дорослих людей, літніх людей, дітей ці параметри абсолютно різні. У зв'язку з цим, для літніх людей встановлюються настінні поручні, а для безпеки дітей на стандартному огорожі встановлюються додаткові поручні.

 Стандартна висота сходових огорож 90 - 100 см. Дуже важливо при будівництві сходів ретельно закріплювати всі елементи огорожі.

 На сьогоднішній день використання в будівництві металевих огороджень і поручнів дуже популярно. Але мова йде не про стандартні сходових огорож, виготовлених потоковим методом, які найчастіше виглядають нудно і одноманітно і ні як не розкривають всіх плюсів фактури матеріалу, з якого вони виготовлені. А адже саме фактура вихідного матеріалу підкреслює ефектність зовнішнього вигляду готового виробу. Всім знаю, що з одного і того ж матеріалу можна виконати абсолютно різні по дизайну і якості виробу. І тільки справжній професіонал, який володіє необхідними технологіями, знає, як максимально використовувати властивості того чи іншого матеріалу.

Основні деталі сходового огородження:

  • Поручні - деталі сходових огороджень, що встановлюються на перилах. Також вони можуть бути встановлені на стійці або стіні.
  • Балясини - верхня і нижня стійки огорожі – заповнювачі сходових огорож. Можуть бути різної форми.
  • Перила для сходів - запобіжні огородження сходових площадок і маршів. Як правило, вони вертикальні, але існують також і похилі поручні. Перила повинні поєднуватися з усіма деталями огорожі та сходи.

 Поручні встановлюються на перила, як би скріплюючи їх. Поручні виконують кілька функцій, однією з яких є забезпечення зручності при пересуванні по сходах, так як саме на них ми спираємося при ходьбі. Тому часто поручні встановлюють на стіни у тому випадку, якщо сходові марші, розташовані уздовж стіни. Для зручності дітей поручні можуть бути встановлені на рівні їх зростання.

 Особливість умов експлуатації поручнів визначає і матеріал для виготовлення поручнів. Довговічність використання поручнів безпосередньо залежить матеріалу, яким вони вкриті. Поручні в процесі експлуатації стикаються з руками внаслідок чого на них залишаються сліди від пальців і долонь, а також можуть бути піддані механічному пошкодженню. З розумом підібрана нержавіюча сталь усуне ці недоліки.

 Форм поручнів не так вже багато і це пояснюється можливостями матеріалу для їх виготовлення. Їх перелік вичерпується такими видами: з закругленими кінцями, прямокутні, круглі, квадратні. Це звичайно дещо обмежує дизайнерів у задумках. Але все ж головне в формі поручнів це зручність їх обхвату рукою.

 Балясини покликані виконувати дві основні функції: захисну і декоративну. Балясини заповнюють собою сходові огородження, захищаючи людину від падіння. Зазор між балясинами не повинно перевищувати 15 см, тим більше при наявності дітей. Балясини – це опорні стійки перильного огородження. Кожен чудово знає, що таке перила і поручні, а ось про балясинах багато хто взагалі не знають нічого. І це зовсім не свідчить про їх незначність, т. до. саме балясини не тільки виконують захисну функцію, але і є основним декоративним елементом сходів. Балясини роблять будь-які сходи особливою і неповторною, надавай їй певний стиль. Балясини можуть розташовуватися як на майданчиках, так і на маршах сходів. Вибір форм балясин залежить від обраного дизайну сходів. Для їх виготовлення можуть використовуватися такі матеріали: метал, скло, дерево, камінь або комбіновані матеріалів. Сходові площадки, балкони, тераси та антресолі часто захищаються балюстрадами, які являють собою вишукані огорожі з балясин. Балясини не що інше, як стовпчики, які захищають від падіння з драбини і підтримують перила з поручнями. Важливість таких елементів сходових огороджень як перила, поручні і балясини - очевидна, але важливо підібрати підходящий матеріал для їх виготовлення. Оптимальним варіантом є нержавіюча сталь.

 Основний і несучою конструкцією будь-якого огородження для сходів є перила. Це підтверджує і той факт, що виготовлення поручнів приділяється не менше уваги, ніж створення сходових маршів. Першим етапом установки поручнів є монтаж опорних стійок. Для їх кріплення застосовують типове з'єднання. Кріплення проміжних стійок перил - база для подальшого монтажу сходів та перил. Нормативні вимоги, а так само умови безпеки переміщення по сходах, встановлюють правило, згідно з яким марші, які мають більше трьох ступенів, повинні бути огороджені в обов'язковому порядку. перила також є запобіжним огорожею сходових маршів і площадок. Поручні бувають вертикальні і похилі. Вибираючи перила потрібно виходити із загальної композиції сходів, тобто вони повинні гармоніювати з усіма деталями сходів. Матеріали, застосовувані для виготовлення поручнів різноманітні: металеві перила (алюмінієві ковані перила, ковані зі сталі або нержавіючої сталі), перила дерев'яні, а також пластикові. Найчастіше використовуються комбінації тих чи інших матеріалів. Взагалі слід приділити належну увагу поручнів, оскільки вони завжди на виду, саме вони створюють красу вашої сходи.

 Фахівці нашої компанії впевнені, що перила з нержавіючої сталі виглядають найбільш ефектно і володіють найкращими властивостями. Найбільш оптимальний варіант на сьогоднішній день це зварні перила, так як вони відмінно підходять до всіх типів сходових маршів.

 Збірні перила зручні тим, що вони просто збираються, і Ви можете самі з цим легко впоратися, заощадивши на монтажі. Але ця економія може обернутися тим, що конструкція втратить жорсткість, тому ми рекомендуємо вам звертатися за допомогою до професіоналів. Захисна функція є основною у сходових огорож. Однак сьогодні сходове огорожу виконує і декоративну функцію. Огорожі можуть бути виконані з різноманітних матеріалів, але частіше всього використовують нержавіючу сталь. На сьогоднішній день будь-які вироби з нержавійки на замовлення стають все більш популярними.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]