Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Збірні огородження та перила з нержавіючої сталі

Збірні огородження та перила з нержавіючої сталі

В останні роки збірні нержавіючі огорожі і поручні, виконані користуються величезним попитом. Огорожі з будь-якого іншого матеріалу виявилися неконкурентоспроможними по відношенню до огорож з нержавіючої сталі в адміністративно-комерційному секторі будівництва. Так, це яскраво проявляється на московському ринку, де частка таких огорож дорівнює 70-75%.

Поширеність збірних конструкцій пояснюється наступними обставинами: швидкість виготовлення, можливість виконати огородження будь-якої конфігурації, це й декоративні властивості, а також експлуатаційні характеристики виробів з нержавіючої сталі.

 Збірні огорожі розрізняють по застосовуваних матеріалів і конфігурації. Виділяють дві групи: огорожі зі склом і просто огорожі. Огородження зі склом відрізняються від скляно-стоєчних і суцільноскляних. Для перших характерно те, що скло виконує декоративну функцію, а в скляних огорожах воно несе.

Металоконструкції збірні виготовляють виключно за індивідуальним замовленням, так як в кожному конкретному випадку є свої особливості, які потрібно врахувати. Але в кожної компанії є альбоми з різними варіантами і ескізами огорож, які можна доопрацювати з урахуванням бажань замовника.

Виготовлення та монтаж. З нержавіючої труби виготовляють поручні і стійки для сходових поручнів. Всі роботи по різанню і поліровці виконуються на спеціальному обладнанні. Іноді застосовують балясини і стійки заводського виробництва, а власники прогонів, скла, ригелі, фланці, декоративна фурнітура, підбираються у відповідності з проектом.

Огорожі збирають на об'єкті замовника. Процес складання не складний, її здатний виконати будь-монтажник. Для з'єднання деталей застосовується спеціалізований епоксидний клей, так звана холодна зварювання, а також для з'єднання можуть застосовуватися заклепки і болти. Місця кріплень і стики ховаються за допомогою декоративної фурнітури. Холодне зварювання розумно застосовувати тільки в тих випадках, коли це єдиний надійний спосіб кріплення конструкції.

Матеріали і комплектуючі. Для балясин і стійок найчастіше застосовується нержавіюча сталь AISI 304 або 304L. Дані зразки сталі володіють стійкістю до атмосферних і температурних змін, до корозії, до механічних впливів.

Для виготовлення огорож із сталі, які будуть експлуатуватися в умовах високої вологості, наприклад в басейні, використовується сталь марки AISI316 та аналогічні.

Стійки, декоративна фурнітура, балясини також виготовляються з аналогічною нержавіючої сталі.

Поручні можуть бути виготовлені з пластику або дерева. Використовується багатошарове (триплекс) або загартоване скло.

Велика частина матеріалів надходить з Італії, Іспанії, Словаччини, Індії, Туреччини, а також Китаю. В Україні, на сьогоднішній день, комплектуючі для поручнів і огорож з нержавіючої сталі виготовляють лише на декількох заводах.

Якість матеріалів і комплектуючих безпосередньо залежить від виробника: китайська продукція, виготовлена на підставі ліцензій європейських компаній, відповідає всім вимогам і стандартам, чого не скажеш про продукцію тих же самих заводів, але виготовлених без жодного технологічного контролю та ліцензії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [2 Голос (ів)]