Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Переваги конструкцій з нержавійки

Переваги конструкцій з нержавійки

Огородження з нержавіючої сталі мають значущі достоїнствами, так як їх можна встановлювати на вулиці, наприклад огородження зовнішніх сходів, бордюрів, в приміщенні з басейном, всередині будівлі. Це пояснюється тим, що до складу нержавійки входить хром, що забезпечує відмінну стійкість до корозії, наприклад до впливу атмосферних опадів.

 Застосування огорож з нержавіючої сталі можна назвати ультрамодним напрямком в нинішній архітектурі. Вони відмінно підходять для балюстрад, сходових маршів, балконів. І це зовсім не дивно, сталь завжди приваблювала людину, як знак мужності, багатства, стабільності, та й до того ж вона володіє прекрасним зовнішнім виглядом.

 Перила - необхідний елемент сходів, створений для безпечного переміщення по сходах. Перила можуть мати будь-яку форму і дизайн, а також можуть виготовлятися з різних порід дерева. Однак нержавійка має переваги, так як вона володіє прекрасним зовнішнім виглядом і відмінними експлуатаційними якостями. В додаток до цього такі перила виділяються міцністю, надійністю і довговічністю і плюс до всього можуть мати матову або поліровану поверхню.

 Якщо ви бажаєте зробити приміщення оселі, салону, комплексу або офісу безпечним, захищеним і в той же час стильним, можна сміливо вибирати сходові огорожі з нержавіючої сталі. Вони можуть бути неповними або повними, тобто розділяти зони, які відрізняються своєю функціональністю. Неповні огорожі не порушують візуальної зв'язку елементів цілісного простору, не торкаючись стелі, наприклад неповні огорожі можна використовувати в якості перегородки в примірювальній або душовою.

 Оформлення внутрішніх сходів завжди приділяється особлива увага. І це цілком зрозуміло, оскільки за допомогою сходових огорож приміщенню можна додати легкість, велич, монументальність, а також візуальну технологічність і невагомість. Нержавіюча сталь – практичний метал, що не вимагає безупинного догляду, естетичний і міцний. Крім цього даний метал прекрасно поєднується з іншими штучними і природними матеріалами, такими як дерево, камінь, скло. А також крім усього іншого нержавійка на відміну від огорож, виготовлених із чорної сталі, не потребує хромування, фарбування, хімічного покриття, схильного до природного стирання.

Для забезпечення безпеки балконів встановлюються спеціалізовані огорожі:

- огородження для захисту людей, що виходять на балкон, від падіння;

- огородження для естетичного вигляду фасаду, так як з нержавійки можна проводити різноманітну художню обробку, виконуючи складні і привабливі елементи.

 Неординарно оформлений балкон може перетворити будь-який фасад, наприклад офісу, будинку або котеджу.

 Щодо монтажу огорож з нержавіючої сталі, то, наприклад збірні огорожі для веранд і балконів збираються просто і швидко, по типу конструктора. Їх ціна значно нижче, ніж нестандартних варіантів. Плюс до цього полірованої труби з нержавіючої сталі можна додати різноманітні форми: овальну, пряму, вигнуту.

 Монтаж описуваних огорож в два рази менше, якщо порівнювати з монтажем зварної конструкції. В ході установки можливо додавання нових елементів декору, а якщо труба пошкодиться при експлуатації, то замінити її не складе ніякої праці.

 Застосування огорож з нержавіючої сталі - прекрасне рішення, тому що дані вироби поєднують у собі такі якості, як міцність, стиль, довговічність і краса!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голос (ів)]