Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Огородження балконів - деталі, що створюють гармонію

Огородження балконів з нержавіючої сталі - деталі, що створюють гармонію

На сьогоднішній день металоконструкції займають одне з чільних місць у галузі будівництва – велика кількість предметів інтер'єру, елементів прикраси фасадів будівель, ландшафтного дизайну виготовляється з металу за допомогою зварювальних і ковальських робіт. Металоконструкції відрізняються естетичною привабливістю, довговічністю використання і невибагливістю у догляді.

Огородження балконів з нержавіючої сталі

 Найбільш популярні останнім часом металеві конструкції, що прикрашають навколишній простір, балкони.

Виробництво балконів з використанням металу досить трудомісткий процес, але зате підсумок часто просто вражає своєю красою і функціональністю.

 Різноманітні металеві елементи інтер'єру радують своїх господарів відмінними дизайнерськими і функціональними характеристиками протягом довгого часу, а, може, і не тільки господарів. Так, наприклад, металеві огородження балконів, виготовлені професійними майстрами це не просто прикраса фасаду, а цілий витвір мистецтва.

Балкони, виготовлені в нашій компанії - це унікальний, стильний авторський дизайн, а також максимальна міцність та довговічність. 

 Наша компанія пропонує великий вибір, у нас є вже виготовлені вироби з нержавіючої сталі в Києві на будь-який смак, які готові служити вам довго і доставити естетичне задоволення. Крім цього наша компанія виготовляє балкони, перила та поручні з нержавійки за індивідуальними замовленнями. Ми готові виконати замовлення за вашим ескізом, в тому випадку якщо у вас немає ескізу, наші дизайнери складуть вам ескіз з урахуванням всіх ваших побажань, а майстри, що працюють у нас, перетворить цей проект у життя.

 Гармонійно співіснувати зі світом зовсім просто, необхідно лише подбати про те, щоб кожна деталь навколишнього світу поєднувалася з іншими елементами і радувала Вас.  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голос (ів)]