Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Те, на чому не варто економити - "Неекономна економія"

Те, на чому категорично не можна економити при замовленні перил з нержавійки

Коли з'являється потреба в установці поруччя з нержавіючої сталі, кожен з нас хоче в підсумку бачити гарний результат, то виріб, яке буде радувати себе, погляд оточуючих і в той же момент - не захмарна ціна. Адже мало хто знає, що за статистикою, приблизно п'ята частина всього річного виробництва нержавіючої сталі в ✓світі йде на заміну сталевих деталей, пошкоджених корозією або відверто іржею. Економічно цього можна уникнути, застосувавши правильну марку сталі в потрібній середовищі виробництва.

 Нержавіюча сталь марки AISI 201 зарекомендувала себе на світовому та вітчизняному ринку, як ефективний аналог і недорогий замінник стандартних хромонікелевих металів. Вітчизняний ДСТУ - 08Х18Н9. У цій стали дорогий нікель частково замінений на марганець і азот. Така заміна дуже вплинула на підсумкову вартість цього матеріалу, але превосходноснизила антикорозійні властивості. Якщо в приміщенні перила з сталі AISI 201 відчувають себе чудово, на вулиці, у ванній і басейні корозійні процеси обов'язково дадуть про себе знати. Особливо це буде помітно в місцях зварювання.
 В цілях здешевлення вартості конструкцій постачальники шукають можливості для застосування сталі марки AISI430, яка є низько-вуглецевої хромо-залізної нержавіючої сталлю і взагалі не містить нікелю. Незважаючи на запевнення виробників, перила з цього сорту стали дають корозію навіть в умовах експлуатації в приміщеннях, причому окислювальні реакції на огорожах проявляють себе вже через 1-2 місяці. Відрізнити за зовнішнім виглядом нержавіючу сталь марки 430 непрофесіоналові неможливо, видати її може тільки вартість. 

 Так само, найпростіше умова, при якому може виникнути іржа на нержавіючої сталі, - контакт звичайної вуглецевої або низьколегованої сталі з нержавіючої.

 Наприклад, для того, щоб заощадити на перилах вхідної групи, замовник просить замінити нержавіючий кріпильний фланець на вуглецевий. ✓Різниця на одній стійці 60 грн., але наслідки, через дуже малий термін принесуть чималі – ремонт, або заміну огорож повністю.

 В продовження додамо, що ще один вид формування іржі на нержавіючої сталі відбувається в місцях зварювання, наприклад, при використанні порошкового дроту. На неочищених поверхні нержавіючого металу може залишитися тонкий шар вільного заліза, яке легко іржавіє, якщо металева поверхня не була очищена абразивним або хімічним способом після зварювання.
Чистячі і абразивні інструменти, такі як шліфувальні круги і дротяні щітки, використані раніше на вуглецевої або низьколегованої сталі, не повинні згодом застосовуватися на нержавіючих сталях. Компанія "ФОКС"дуже дорожить своїми клієнтами і їх об'єктами, а так само уважно стежить за всіма технологічними процесами виготовлення та встановлення металоконструкцій з нержавіючої сталі.

У виробництві виробів з нержавіючої сталі, ми не перші, але кращі!

 При виробництві продукції нашої компанії, ми використовуємо нержавіючу сталь тільки марки ✓AISI 304 (08Х18Н10). У ній міститься 18% Хрому (Cr) і 8% Нікелю (Ni). Завдяки високому вмісту нікелю на поверхні сталі утворюється оксидна плівка, яка захищає метал від корозії та впливу агресивних хімічних речовин. Практично на будь-яких поверхнях при різких перепадах температури утворюються мікротріщини, при потраплянні рідини в ці тріщини, основний метал кородує і з часом руйнується. У випадку з нержавіючої сталі AISI 304, навіть при механічному пошкодженні верхній шар при доступі кисню самовосстанавливается і виріб повністю зберігає свої антикорозійні властивості.
 У галереї представленої внизу сторінки, кожен з Вас може ознайомитися, проаналізувати і, можливо переконатися в тому, що не завжди така економія задовольнить споживача.

 Торгово-виробнича компанія"ФОКС", ✓завжди дає гарантію на перила свого виготовлення та монтажу, як мінімум на кілька років, адже основна наша мета переконання - виробництво і продаж виробів, створюють відчуття безпеки і комфорту, зручності і динамічності, найвищої якості на довгі і довгі роки експлуатації.

Галерея економних об'єктів:"

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://fox.kiev.ua/stati/ne-ekonomnaya-ekonomiya.html#sigProIda9ddc3670e

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]