Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Кожній сходах - надійні поручні!

Виготовлення козирків

При відсутності чого не можна уявити сходи? Якщо б сходи складалася з одних лише сходинок, то підніматися на верхні поверхи дуже небезпечно і важко. За всіма стандартами сходи, кількість ступенів якої перевищує три, зобов'язана бути обладнана поручнями або так званими «поручнями». 

Безпека пересування - понад усе

 Перила – важный и необходимейший элемент конструкции, выполняющий функцию обеспечения удобства и безопасности передвижения по лестнице.

 Особливо вони потрібні Вашим дітям, літнім людям, а також людям з обмеженими можливостями. З цієї причини вони повинні бути надійно зафіксовані, міцними і не мати загострених кутів. Крім цього, міцні і надійні огородження для сходів можуть також бути чудовою прикрасою і виконувати декоративну функцію.  

Перила та сходи, як твір мистецтва

 Окремі сходи і правда схожі на твори мистецтва: майстерно виконаний і підібраний малюнок, витончена форма, вона сяє і бездоганна поверхня поручнів. Уява архітекторів і дизайнерів абсолютно ні чим не обмежена, так як сучасні матеріали дають їм можливість виготовляти зручні, красиві і практичні сходові групи. Ви можете самі в цьому переконається, звернувшись до каталогу продукції нашої компанії.

Ваші фантазії і наші можливості не обмежені

 Користуються сходами абсолютно всі люди. А сходами, які ведуть в магазин, лікарню або банк користуються також інваліди. З цієї причини всі громадські місця в обов'язковому порядку повинні бути обладнані спеціальними пристосуваннями, що дозволяють людям з обмеженими фізичними можливостями бувати в таких закладах. Для цієї мети використовуються спеціальні сходові поручні. За допомогою цих поручнів людина в інвалідному візку може відвідувати лікарів, обходитися без допомоги інших, здійснювати покупки в магазині. Тому одним з головних продуктів нашій компанія є різноманітні поручні для інвалідів. Монтувати їх можна як вдома, так і в громадських місцях.Абсолютно все, що замовили такі спеціальні поручні з нержавіючої сталі залишилися задоволені, адже дані поручні володіють високою якістю і довговічністю використання, так як  поручні з нержавіючої сталі, яка неподвержена корозійних процесів, не ковзає в руках і міцно прикріплені кріплення до підлоги і стін.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [2 Голос (ів)]