Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Металеві огорожі та їх застосування

nerzhaveushie ograzhdeniya 6 min

Головна роль огородження з нержавіючої сталі полягає в тому, щоб забезпечити безпеку при пересуванні за майданчиків для огляду, мостах, сходових маршів та іншим територіям. Для виготовлення огорож використовується безліч різноманітних матеріалів.

Так, наприклад, поряд з деревом для виробництва огороджувальних конструкцій і балюстрад застосовуються литі, ковані, зварні деталі, виготовлені з використанням кольорових і чорних металів з різними видами гальванічних покриттів.

 Надзвичайно витончено і красиво виглядають порожнисті скляні тятиви еліптичних і гвинтових сходів, прозорі опори огороджень з акрилового, триплексного і полікарбонатного скла, кераміки, кришталю в поєднанні з елементами латуні і неіржавіючої сталі. Огородження сходів, асоціюються з респектабельним і солідним житлом, якщо вони зроблені з каменю. З цієї причини разом із забезпеченням безпеки огорожу виконує ще одну функцію – огорожа несе на собі стилістичне навантаження. Прекрасна обробка майданчиків для огляду, мостів сходів не тільки додає всій конструкції закінчений вигляд, але і також чудово вписує її в інтер'єр присадибної або міської території.

Огорожі з нержавіючих марок металу - Якість і довговічність!

 Стилістичну функцію огорожі воістину важко переоцінити. Значною мірою огорожею визначається зовнішній вигляд сходів, яке повинно бути міцним, так і архітектурно виразним. Дані деталі конструкції не тільки забезпечують зручність і безпеку людей при русі по сходах, але і також прикрашають її. Роль огорожі у зовнішньому оформленні сходів дуже велика – якщо дефекти сходового маршу, можна приховати килимовим покриттям, огорожі постійно відмінно видно. Тому-то від їх виду залежить і загальний вигляд сходів. 

 Підбір матеріалу, з якого виробляються огорожі, безпосередньо залежить від того місця, де воно буде розташоване. Наприклад, для вуличних огорож необхідно підбирати матеріал, який має достатню твердість, що б протистояти ударів і подряпин і достатню міцність до стирання. Плюс до всього володіти стійкістю до впливу світла, тепла і вологи. У зв'язку з цим дуже важливо підбирати матеріали для огорожі та покриття для завершальної обробки, беручи до уваги вплив навколишнього середовища, якою буде піддаватися огорожу в процесі експлуатації.

 З урахуванням вище викладеного при виборі матеріалу для виготовлення огорожі все частіше вибирають нержавіючу сталь. Це пояснюється практичними і економічними інтересами. До практичних інтересів можна віднести: відсутність необхідності фарбування огорожі, довговічність використання виробів з нержавіючої сталі, стійкість до будь-яких умов навколишнього середовища і її висока міцність. До економічних: короткі терміни виготовлення і низька вартість. До всього іншого металеві огородження на відміну від своїх конкурентів - дерев'яних і кам'яних огорож найбільш вдало поєднуються з безліччю різних матеріалів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]