Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Сходові поручні з нержавіючої сталі зі склом

Поручні з нержавіючої сталі зі склом

Сходові перила з нержавійки зі склом останнім часом користуються великою популярністю. Вони відрізняються своєю міцністю, стійкістю до корозії і завидною твердістю. Такі конструкції в інтер'єрі здатні створювати ілюзію невагомості і легкості. Завдяки вищепереліченим властивостям, більшість архітекторів активно використовують поручні з нержавіючої сталі зі склом у Києві для своїх проектів.
Компанія ФОКС виробляє та проводить установку якісних сходових огорож з скла в Києві.
Переваги огорож для сходів із склом
Представлені перила виділяються серед інших завдяки ряду переваг:

- морозостійкі;
- варіації аж до куленепробивних;
- вибухобезпечні;
- стійкі до впливу вогню;
- багатошарові

 Наші фахівці створять для вас сходові огородження досить швидко. На підприємстві виготовляються конструкції стандартного зразка, а також виконуються оригінальні замовлення з дизайнерськими мотивами.
Скляні перегородки, закріплені на дзеркальних стійках, тільки з вигляду виглядають повітряними і легкими, насправді їх експлуатаційні властивості чудові. Вони можуть відмінно впоратися з тріскучими морозами, виснажливої спекою і значною вологістю. Термін служби перил з нержавійки - від трьох десятків років. Всі ці показники роблять вироби зі склом досить довговічними. До того ж вони не потребують особливої уваги з догляду.
Важливі моменти виробництва

Варто більш детально зупинитися на процесі виготовлення загартованого скла триплекс. В процесі виробництва скла його ламінують, саме тому воно при ударі не розлітається на дрібні осколки, і якийсь час зберігає свої основні функції.
Поручні з нержавіючої сталі зі скломМеталеві сходи з перилами з нержавіючої сталі зі склом дозволить на практиці переконатися, що не варто відмовлятися від м'яких вигинів. Товщина загартованого скла не повинна бентежити, подібні вироби здатні дивувати своїми химерними формами, зберігаючи при цьому свої головні властивості міцності і надійності.

Огородження з елементами скла можуть бути представлені в різній колірній гаммі. В процесі виробництва на скло можуть бути нанесені оригінальні малюнки або фотодрук, а також додатковий шар захисної плівки. Огороджувальні панелі можна зігнути, використовуючи метод моллірування, надавши їм бажану форму. Штат кваліфікованих співробітників компанії ФОКС дозволить втілити в життя самі вишукані проекти.
Гарантія безпеки
Великий рівень безпеки продукції представленої в нашій компанії забезпечується за рахунок якості використовуваного матеріалу у виробництві. Абсолютно всі елементи, від перил з нержавійки, кріплень і до стійок виділяються підвищеним ступенем надійності, що дає повну гарантію стійкості і довговічності придбаного у нас вироби.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голос (ів)]