Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Сходи всередині будинку

lestnici 08

Сходи дуже важливий винахід. З допомогою неї в нас є можливість долати перепади висоти. Використання різних дизайнерських рішень при виготовлення сходів створює неповторне прикраса будинку. Сходи можуть застосовуватися також і для розподілу внутрішнього простору приміщення.

Так, все більшу популярність набувають так звані подіуми з декількома або однією ступенями.

 Розробляючи проект сходів необхідно враховувати візуальні, функціональні та акустичні аспекти. Якщо є необхідність сходи можна оснастити захисною решіткою. Сходи поділяють на ті, які мають прямолінійну форму і ті,

які мають поворотну форму. Насамперед, кожен вид сходів має відповідати стильовому і архітектурним рішенням приміщення.

 Виходячи з висоти сходи, вона може бути багато маршова або одне маршова. У багато маршових сходів розмежовується кожен марш майданчиком. Як правило, марш складається не більше ніж з 10 ступенів, в іншому випадку підйом по сходах буде фізично складний. Для поворотів сходів використовують забіжні сходи і майданчики. Забіжні щаблі мають по довжині різну ширину: із зовнішньої сторони край ширше, а з внутрішньої сторони край вже, але не менше 10 сантиметрів. В гвинтових сходах всі забіжні щаблі. Гвинтові сходи займе набагато менше простору, ніж прямолінійна.

 Найчастіше використовують дерев'яні сходи. Дерев'яні сходи можна прикрасити різними фігурками, декоративними елементами, нестандартними різьбленими поручнями. Прикраси можна вирізати з дерева або викувати з металу. Сходи з дерева виконується на тятивах або на косоурах. Дерев'яні сходи на відміну від сходи з нержавіючої сталі більш масивна і займає більше місця.

 Все частіше в приватних будинках використовують сходи з кріпленням на больцах. Такі сходи підійдуть до будь-якого інтер'єру. Сходи можуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад, таких як скло, метал, дерево. При виготовленні сходів з скла використовують тришарове скло. При необхідності на ступені може бути завдано матовий білий малюнок, який буде сприяти тому, що б сходи не ковзали.

 Сходові марші можуть бути виготовлені з вже готових бетонних конструкцій. Це перевірені і надійні сходи, володіють відмінними протипожежними і звукоізоляційними характеристиками. 

 Для безпечного пересування по сходах необхідно подбає про її висвітленні. Найчастіше перемикачі встановлюють на початку і в кінці сходів. Розміщення світлових діодів і світильників залежить від дизайнерського рішення. Краще всього розташовувати світильники таким чином, що б вони не засліплювали йде по сходах людини. Відмінно виглядають світлодіоди, вбудовані в бічні стіни, сходи або перила для сходів. Світлодіодне освітлення є хорошим доповненням декору і забезпечує функціональність сходів.

Детально продуманий та втілений проект сходів створить затишок і комфорт у Вашому будинку.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]