Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Сходові конструкції з нержавійки

Сходові конструкції з нержавійки

Домінування нержавіючої сталі на світовому ринку, стало причиною того, що цей унікальний метал використовують у всіх галузях будівництва та виробництва. Так, наприклад нержавіючу сталь все частіше використовують при виготовленні сучасних сходових систем.

 Якщо Ви хочете виготовити на замовлення або придбати виріб, виготовлене за допомогою нержавіючої сталі, то Ви можете розраховувати на нашу компанію. Працюють у нас фахівці якісно і в строк виконає всі потрібні роботи, починаючи з замірів і закінчуючи монтажем конструкції.

 При цьому наша компанія на перше місце при виконанні робіт ставить якість, тому Ви не пошкодуєте якщо виберіть послуги нашої компанії.

 Стійкість до корозії і несприятливих чинників навколишнього середовища розширила області застосування традиційного металопрокату. І на сьогоднішній день зовнішні сходи з нержавійки  це найкраще рішення для промислового будівництва в несприятливих кліматичних районах. А стильні сходові конструкції, чудово доповнюються полірованими нержавіючими трубами, здатні стати центром будь-якого житлового та ділового центру. З виникненням на ринку таких матеріалів як перфорований лист нержавіючий та рифлений листовий прокат, можливості створення надійних, довговічних і зручних сходів значно збільшилися. На сьогоднішній день для виробництва анти ковзних майданчиків, сходів, містків застосовуються саме ці матеріали.

 Для виготовлення перильних огорож та поруччя з нержавіючої сталі, допоміжних та несучих сходових каркасів успішно застосовується відполірована нержавіюча труба. Бездоганний зовнішній вигляд, стійкість до корозії і високу міцність – це ті якості, завдяки яким полірована нержавіюча труба не залишає байдужими архітекторів і дизайнерів. І якщо врахувати, що названий матеріал простий у догляді і довговічний у використанні, то стає очевидно, чому даний матеріал застосовується при будівництві сходів.

 Нержавіючий лист перфорований – це найкращий матеріал для виготовлення площадок і сходів у технологічних комплексах – на нафтовидобувних вишках, на харчових і хімічних комбінатах у виробничих цехах. Велика стійкість до високих температур нержавіючої сталі забезпечує відмінний захист від відкритого вогню і суворих кліматичних умов.

 Огородження з нержавіючої сталі виконує дві важливі функції: захисну і декоративну.

 Дані захисні системи виконуються в різних композиційних варіантах з пластиком або склом, що дозволяє посилити архітектурну естетику екстер'єрів і інтер'єрів. Також сходове огорожа може бути виконано із полірованої нержавіючої труби, яку використовують в якості каркаса, оснащеного скляними, пластиковими або дерев'яними панелями.

 Сходові конструкції, виготовлені з нержавіючої сталі функціональні і привабливі завдяки тому, що нержавійка поєднує в собі красу і високі фізико-хімічні властивості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]