Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Сходові огорожі - як елемент дизайну

Огородження сходів з нержавіючої сталі дизайн

Одним з неодмінних елементів нинішньої архітектури є сходи. Сходи присутні всюди: в торгових центрах, будинках, школах, клубах. Щодня люди пересуваються по сходах. У цьому зв'язку необхідно максимально убезпечити пересування по них.

Будь-які сходи повинна мати максимально міцне і надійне огородження.

 На сьогоднішній день найчастіше використовують металеві сходові огорожі. Вони мають ряд переваг: високий рівень міцності, прості у догляді, довговічні і чудово поєднуються з будь-яким архітектурним стилем. Металеві сходові огородження відмінно виглядають і в інтер'єрі офісу, і на ганку багатоповерхового будинку. Крім того, металу можна надати різну конфігурацію і форму.

 Огорожі, виконані з нержавіючої сталі, знайшли відмінне застосування в комерційних і ділових будівлях. Перила зі сталі чудово витримують великі навантаження, адже протягом дня він піддає впливу безлічі людей. Сходові огородження з металу чудово поєднуються з сучасними оздоблювальними та будівельними матеріалами, такими як пластик і скло.

 Нинішні виробники виготовляють кілька видів огорож. Наприклад, огорожі для сходів з декількома проходами або одним, для поворотних сходів, які мають хитромудрі конфігурації, для гвинтових сходів, на яких перила уявляю собою безперервну лінію і для прямих сходів.

 Зазвичай, нержавійка не вимагає додаткової обробки. Перила, виготовлені з нержавіючої сталі виділяються ідеальними стиками, які виконані за сучасними технологіями.

 Безпечність сходів є самим найважливішим показником, який необхідно враховувати в першу чергу. Не варто залишати без уваги надійність в догоду дизайну. Огорожу в першу чергу повинно бути надійним і гарантувати абсолютну безпеку при експлуатації.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.25 [2 Голос (ів)]