Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Виготовлення козирків і навісів

Виготовлення козирків

Вид будь-якої споруди складається з безлічі деталей, на які людина, яка не є професіоналом навіть не зверне увагу, і зазвичай це означає, що вони підібрані як не можна краще. Однак єдиний неправильно підібраний елемент може порушити весь ретельно вибудуваний образ будівлі. Козирок або невеликий навіс, розташований над входом в будівлю як раз таки є одним з найбільш значущих деталей фасаду, яким найчастіше не приділяють потрібної уваги. Крім естетики, козирок виконує й практичну задачу, захищаючи вхід і ганок від поганої погоди. Ретельно підібраний козирок буде гідним елементом декору будь-якої будівлі.

 До вибору козирка слід підійти з усією серйозністю. Він повинен бути виготовлений з урахуванням особливостей споруди та її стилістики. Металевий козирок з кованими деталями буде безглуздо виглядати над входом в будівлю, виконане в сучасному стилі. А ось козирок в стилі «хай-тек» з нержавіючої сталі і скла може зовсім зруйнувати гармонійний образ старовинного будинку. З цієї причини роботу над козирком слід починати з дизайн-проекту, виконання якого краще всього доручити професіоналові.

 Козирки на сьогоднішній день можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. Каркас може бути виконаний з нержавіючої сталі або алюмінію. Варіант виготовлення виробів з нержавіючої сталі в останні роки набуває все більшу поширеність, так як нержавіюча сталь надає козиркам «високотехнологічний» і сучасний зовнішній вигляд.

Також з різних матеріалів може бути виконано і покриття. Найчастіше в якості покриття використовують скло. Але можна використовувати й інші матеріали. Наприклад, наша компанія пропонує покриття з використанням монолітного або монолітного полікарбонату. Використання цих матеріалів дозволяє виготовити козирок нестандартної форми і зробити його прозорим або кольоровим. Ще одним видом покриття є триплекс, або багатошарове скло, що представляє собою кілька шарів силікатного скла, розділені полімерною плівкою, яка при пошкодженні цілісності скла здатна утримати уламки, таке скло відрізняється стійкістю і практичністю.

Продукція нашої компанії - Практичність і якість у всіх відносинах.

 Допомогти Вам з дизайном козирка, підбором каркаса і покриття, а також монтажем готового козирка завжди готові співробітники нашої компанії. Зв'язатися з нами і задати будь-які питання, быбрать а також уточнити вартість вподобаного Вам вироби, огорож,пелил, поручнів, сходів з нержавіючої сталі та інших виробів можна по електронній пошті або телефону. Форма відправлення замовлення існує на всіх сторінках сайту з правого боку.

Двері нашої компанії відкриті кожного клієнта!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]