Додайте цю сторінку в закладки браузера, щоб завжди була "під рукою". Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Ru Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Ограждения • Козырьки • Навесы и Изделия из ✓нержавеющей стали

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Переваги конструкцій з нержавіючої сталі

Feature 1

Виконані з нержавіючої сталі, металоконструкції, широко застосовуються в різних сферах виробничої діяльності. Поширеність їх застосування пояснюється відмінними експлуатаційними і технічними характеристиками. Найбільш затребувані металоконструкції у виробництві меблів і декоруванні інтер'єрів будівель житлового, громадського та комерційного призначення.

Сьогодні виготовлення таких конструкцій здійснює велику кількість вітчизняних брендів. З нержавіючої сталі виготовляють різні по складності реалізації конструкції, для складання яких потрібно купити нержавіючий шестигранник і деякі інші інструменти. У чому ж перевага нержавійки перед іншими металами, та в чому ж причина того, що більшість виробників металоконструкцій використовують саме цей матеріал? Основними причинами такого вибору є:

  • досконалий зовнішній вигляд, який сприяє тому, що б металоконструкції, виконані з такого матеріалу, були бездоганні і елегантні;
  • чудова стійкість до корозії, а також висока стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища;
  • довговічне використання;
  • термостійкість і відповідність стандартам пожежної безпеки металоконструкцій;
  • відмінне поєднання з багатьма новітніми оздоблювальними матеріалами.

Дзеркальний блиск металоконструкцій виконаних з нержавіючої сталі надає виробу естетичність. Внаслідок цього труба з нержавіючої сталі, та інші подібні вироби чудово підходять до інтер'єру сучасних будівельних об'єктів. Наступний пункт – корозійна стійкість нержавіючих металів. Нержавійка являє собою сплав, основу якого на 20-25% становить хром. Завдяки хрому сплав володіє підвищеною стійкістю до вологи і зміні температурних режимів. Завдяки корозійної стійкості вироби з нержавіючої сталі можуть експлуатуватися протягом тривалого часу і мають відмінні технічні характеристики. Крім того, металоконструкції, виконані з нержавіючої сталі є структурою з єдиним хімічним складом матеріалу. Така особливість сприяє тому, що з'явилися на виробі подряпини або потертості, можна видалити за допомогою полірування без шкоди початковим естетичним властивостям. Конструкції, виконані з нержавіючої сталі володіють експлуатаційної практичністю завдяки тому, що сплав сталі і хрому володіє підвищеною міцністю на відміну від марок вуглецевої сталі. В результаті чого такий справ забезпечує жорсткість виконаної конструкції, а також відмінну зварюваність її деталей. Враховуючи всі названі плюси металоконструкцій, виготовлених з нержавіючої сталі, їхня популярність із кожним роком зростає:

  • стіни, козирки, колони, обрамлення вхідних зон;
  • нестандартні металеві конструкції;
  • сходи, огорожі, перила і поручні;
  • меблі і т. д.
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Мітки: Продукція Перила Поручні