Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Переваги конструкцій з нержавіючої сталі

perila_nerj_gal 016

Виконані з нержавіючої сталі, металоконструкції, широко застосовуються в різних сферах виробничої діяльності. Поширеність їх застосування пояснюється відмінними експлуатаційними і технічними характеристиками. Найбільш затребувані металоконструкції у виробництві меблів і декоруванні інтер'єрів будівель житлового, громадського та комерційного призначення.

 Сьогодні виготовлення таких конструкцій здійснює велику кількість вітчизняних брендів. З нержавіючої сталі виготовляють різні по складності реалізації конструкції, для складання яких потрібно купити не тільки нержавіючий шестигранник і деякі інші інструменти. У чому ж перевага нержавійки перед іншими металами, та в чому ж причина того, що більшість виробників металоконструкцій використовують саме цей матеріал?

Основними причинами такого вибору є:

1) Досконалий зовнішній вигляд, який сприяє тому, що б металоконструкції, виконані з такого матеріалу, були бездоганні і елегантні;
2) Чудова стійкість до корозії, а також висока стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища;
3) Довговічне використання;
4) Термостійкість і відповідність стандартам пожежної безпеки металоконструкцій;
5) Відмінне поєднання з багатьма новітніми оздоблювальними матеріалами.

 Дзеркальний блиск металоконструкцій виконаних з нержавіючої сталі надає виробу естетичність. Внаслідок цього труба з нержавіючої сталі, та інші подібні вироби чудово підходять до інтер'єру сучасних будівельних об'єктів. Наступний пункт – корозійна стійкість нержавіючих металів. Нержавійка являє собою сплав, основу якого на 20-25% становить хром. Завдяки хрому сплав володіє підвищеною стійкістю до вологи і зміні температурних режимів. Завдяки корозійної стійкості вироби з нержавіючої сталі можуть експлуатуватися протягом тривалого часу і мають відмінні технічні характеристики.

 Крім того, металоконструкції, виконані з нержавіючої сталі є структурою з єдиним хімічним складом матеріалу. Така особливість сприяє тому, що з'явилися на виробі подряпини або потертості, можна видалити за допомогою полірування без шкоди початковим естетичним властивостям. Конструкції, виконані з нержавіючої сталі володіють експлуатаційної практичністю завдяки тому, що сплав сталі і хрому володіє підвищеною міцністю на відміну від марок вуглецевої сталі. В результаті чого такий справ забезпечує жорсткість виконаної конструкції, а також відмінну зварюваність її деталей. Враховуючи всі названі плюси металоконструкцій, виготовлених з нержавіючої сталі, їхня популярність із кожним роком зростає:

  • стіни козирки, колони, обрамлення вхідних зон;
  • нестандартні металеві конструкції;
  • сходи, огорожі, перила і поручні;
  • меблі і т. д.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голос (ів)]