Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Тематично корисна інформація від компанії Фокс

Кулі з нержавіючої сталі для завершення інтер'єру

Кулі з нержавійки Сталеві декоративні кулі стали поширеним елементом завершення виду інтер'єру будинку та місць громадського користування. Вироби кулястої форми виділяються на тлі геометрії рівних ліній. Кулі з нержавійки характеризуються високими експлуатаційними властивостями і презентабельним зовнішнім виглядом. Роблять їх різних розмірів. Цим пояснюється широка область застосування.

Декоративні кулі з нержавіючої сталі: де застосовуються?

 Сталеві декоративні кулі стали поширеним елементом завершення виду інтер'єру будинку та місць громадського користування. Вироби кулястої форми виділяються на тлі геометрії рівних ліній. Кулі з нержавійки характеризуються високими експлуатаційними властивостями і презентабельним зовнішнім виглядом. Роблять їх різних розмірів. Цим пояснюється широка область застосування.

Сходові поручні з нержавіючої сталі зі склом

Поручні з нержавіючої сталі зі склом

Сходові перила з нержавійки зі склом останнім часом користуються великою популярністю. Вони відрізняються своєю міцністю, стійкістю до корозії і завидною твердістю. Такі конструкції в інтер'єрі здатні створювати ілюзію невагомості і легкості. Завдяки вищепереліченим властивостям, більшість архітекторів активно використовують поручні з нержавіючої сталі зі склом у Києві для своїх проектів.
Компанія ФОКС виробляє та проводить установку якісних сходових огорож з скла в Києві.
Переваги огорож для сходів із склом
Представлені перила виділяються серед інших завдяки ряду переваг:

- морозостійкі;
- варіації аж до куленепробивних;
- вибухобезпечні;
- стійкі до впливу вогню;
- багатошарові

Перила та огородження для басейну

Перила та огородження з нержавіючої сталі для басейну

Вибираючи огорожі та перила для басейну варто зупинитися на конструкції з нержавіючої сталі. Як правило, такі вироби без особливої праці витримають випробування, які будуть приносити водне середовище - не покриються іржею і не згниють. 
Сходи з поручнями з нержавіючої сталі стане відмінною прикрасою для басейну і відмінним варіантом у збереженні здоров'я. Поручні нержавіючі додадуть естетичний вигляд і забезпечать безпечний спуск і вихід після купання, захищаючи від випадкового падіння. 

Основні вимоги до матеріалу

* Огородження для басейну постійно контактують з агресивним середовищем (водою з хлором). Саме тому до них виникають такі вимоги - стійкість до появи корозії. 
* У разі встановлення суцільноскляних конструкцій найкраще використовувати високоміцний триплекс.

 

Збірні огородження та перила з нержавіючої сталі

Збірні огородження та перила з нержавіючої сталі

В останні роки збірні нержавіючі огорожі і поручні, виконані користуються величезним попитом. Огорожі з будь-якого іншого матеріалу виявилися неконкурентоспроможними по відношенню до огорож з нержавіючої сталі в адміністративно-комерційному секторі будівництва. Так, це яскраво проявляється на московському ринку, де частка таких огорож дорівнює 70-75%.

Поширеність збірних конструкцій пояснюється наступними обставинами: швидкість виготовлення, можливість виконати огородження будь-якої конфігурації, це й декоративні властивості, а також експлуатаційні характеристики виробів з нержавіючої сталі.

Кожній сходах - надійні поручні!

Виготовлення козирків

При відсутності чого не можна уявити сходи? Якщо б сходи складалася з одних лише сходинок, то підніматися на верхні поверхи дуже небезпечно і важко. За всіма стандартами сходи, кількість ступенів якої перевищує три, зобов'язана бути обладнана поручнями або так званими «поручнями». 

Безпека пересування - понад усе

 Перила – важный и необходимейший элемент конструкции, выполняющий функцию обеспечения удобства и безопасности передвижения по лестнице.

Виготовлення козирків і навісів

Виготовлення козирків

Вид будь-якої споруди складається з безлічі деталей, на які людина, яка не є професіоналом навіть не зверне увагу, і зазвичай це означає, що вони підібрані як не можна краще. Однак єдиний неправильно підібраний елемент може порушити весь ретельно вибудуваний образ будівлі. Козирок або невеликий навіс, розташований над входом в будівлю як раз таки є одним з найбільш значущих деталей фасаду, яким найчастіше не приділяють потрібної уваги. Крім естетики, козирок виконує й практичну задачу, захищаючи вхід і ганок від поганої погоди. Ретельно підібраний козирок буде гідним елементом декору будь-якої будівлі.

До вибору козирка слід підійти з усією серйозністю. Він повинен бути виготовлений з урахуванням особливостей споруди та її стилістики. Металевий козирок з кованими деталями буде безглуздо виглядати над входом в будівлю, виконане в сучасному стилі. А ось козирок в стилі «хай-тек» з нержавіючої сталі і скла може зовсім зруйнувати гармонійний образ старовинного будинку. З цієї причини роботу над козирком слід починати з дизайн-проекту, виконання якого краще всього доручити професіоналові.

Те, на чому не варто економити - "Неекономна економія"

Те, на чому не можна економити при замовленні перил з нержавійки

Коли з'являється потреба в установці поруччя з нержавіючої сталі, кожен з нас хоче в підсумку бачити гарний результат, саме той виріб, яке буде радувати себе, погляд оточуючих і в той же момент - не захмарна ціна. Адже мало хто знає, що за статистикою, приблизно п'ята частина всього річного виробництва нержавіючої сталі в ✓світі йде на заміну сталевих деталей, пошкоджених корозією або відверто іржею. Економічно цього можна уникнути, застосувавши правильну марку сталі в потрібній середовищі виробництва.

 Нержавіюча сталь марки AISI 201 зарекомендувала себе на світовому та вітчизняному ринку, як ефективний аналог і недорогий замінник стандартних хромонікелевих металів. Вітчизняний ДСТУ - 08Х18Н9. У цій стали дорогий нікель частково замінений на марганець і азот. Така заміна дуже вплинула на підсумкову вартість цього матеріалу, але превосходноснизила антикорозійні властивості. Якщо в приміщенні перила з сталі AISI 201 відчувають себе чудово, на вулиці, у ванній і басейні корозійні процеси обов'язково дадуть про себе знати. Особливо це буде помітно в місцях зварювання.
 В цілях здешевлення вартості конструкцій постачальники шукають можливості для застосування сталі марки AISI430, яка є низько-вуглецевої хромо-залізної нержавіючої сталлю і взагалі не містить нікелю. Незважаючи на запевнення виробників,

Огородження балконів - деталі, що створюють гармонію

Огородження балконів з нержавіючої сталі - деталі, що створюють гармонію

На сьогоднішній день металоконструкції займають одне з чільних місць у галузі будівництва – велика кількість предметів інтер'єру, елементів прикраси фасадів будівель, ландшафтного дизайну виготовляється з металу за допомогою зварювальних і ковальських робіт. Металоконструкції відрізняються естетичною привабливістю, довговічністю використання і невибагливістю у догляді.

Огородження балконів з нержавіючої сталі

 Найбільш популярні останнім часом металеві конструкції, що прикрашають навколишній простір, балкони.

Сходи всередині будинку

lestnici 08

Сходи дуже важливий винахід. З допомогою неї в нас є можливість долати перепади висоти. Використання різних дизайнерських рішень при виготовлення сходів створює неповторне прикраса будинку. Сходи можуть застосовуватися також і для розподілу внутрішнього простору приміщення.

Так, все більшу популярність набувають так звані подіуми з декількома або однією ступенями.

Розробляючи проект сходів необхідно враховувати візуальні, функціональні та акустичні аспекти. Якщо є необхідність сходи можна оснастити захисною решіткою. Сходи поділяють на ті, які мають прямолінійну форму і ті,

Сходові огорожі - як елемент дизайну

Огородження сходів з нержавіючої сталі дизайн

Одним з неодмінних елементів нинішньої архітектури є сходи. Сходи присутні всюди: в торгових центрах, будинках, школах, клубах. Щодня люди пересуваються по сходах. У цьому зв'язку необхідно максимально убезпечити пересування по них.

Будь-які сходи повинна мати максимально міцне і надійне огородження.

 На сьогоднішній день найчастіше використовують металеві сходові огорожі. Вони мають ряд переваг:

Сталеві поручні - надійно і красиво

Сталеві поручні з нержавіючої сталі - надійно і красиво

Використання нержавіючої сталі стає одним з модних напрямів в сучасній архітектурі. Сучасні дизайнери знаходять безмежні можливості застосування нержавійки для втілення своїх ідей. При розробці перил, сходових огороджень, дизайнери, як правило, зупиняють свій вибір на нержавіючій сталі.

Перила та сходові огородження з нержавійки, створюють індивідуальний стиль інтер'єру, підкреслюючи і прикрашаючи його.

Сходові поручні і огорожі це дуже необхідний елемент сходів вони забезпечують безпечне пересування по ній, тому,

Металеві огорожі та їх застосування

nerzhaveushie ograzhdeniya 6 min

Головна роль огородження з нержавіючої сталі полягає в тому, щоб забезпечити безпеку при пересуванні за майданчиків для огляду, мостах, сходових маршів та іншим територіям. Для виготовлення огорож використовується безліч різноманітних матеріалів.

Так, наприклад, поряд з деревом для виробництва огороджувальних конструкцій і балюстрад застосовуються литі, ковані, зварні деталі, виготовлені з використанням кольорових і чорних металів з різними видами гальванічних покриттів.

Переваги конструкцій з нержавійки

Переваги конструкцій з нержавійки

Огородження з нержавіючої сталі мають значущі достоїнствами, так як їх можна встановлювати на вулиці, наприклад огородження зовнішніх сходів, бордюрів, в приміщенні з басейном, всередині будівлі. Це пояснюється тим, що до складу нержавійки входить хром, що забезпечує відмінну стійкість до корозії, наприклад до впливу атмосферних опадів.

 Застосування огорож з нержавіючої сталі можна назвати ультрамодним напрямком в нинішній архітектурі. Вони відмінно підходять для балюстрад, сходових маршів, балконів. І це зовсім не дивно, сталь завжди приваблювала людину, як знак мужності, багатства, стабільності, та й до того ж

Сходові конструкції з нержавійки

Сходові конструкції з нержавійки

Домінування нержавіючої сталі на світовому ринку, стало причиною того, що цей унікальний метал використовують у всіх галузях будівництва та виробництва. Так, наприклад нержавіючу сталь все частіше використовують при виготовленні сучасних сходових систем.

 Якщо Ви хочете виготовити на замовлення або придбати виріб, виготовлене за допомогою нержавіючої сталі, то Ви можете розраховувати на нашу компанію. Працюють у нас фахівці якісно і в строк виконає всі потрібні роботи, починаючи з замірів і закінчуючи монтажем конструкції.

Універсальність нержавійки як сучасного будівельного матеріалу

Універсальність нержавійки як сучасного будівельного матеріалу

Хоч сьогодні ринок пропонує нам безліч виробів із сучасних і технологічних матеріалів, попит на виготовлення металоконструкції з нержавіючої сталі, як і раніше дуже високий. Звичайно, в деяких випадках, замінити жорстку і довговічну сталь складно замінити на будь-який інший матеріал.

 Якщо Ви хочете виготовити на замовлення або придбати виріб, виготовлене за допомогою нержавіючої сталі, то Ви можете розраховувати на нашу компанію. Працюють у нас фахівці якісно і в строк виконає всі потрібні роботи, починаючи з замірів і закінчуючи монтажем конструкції.

Переваги конструкцій з нержавіючої сталі

perila_nerj_gal 016

Виконані з нержавіючої сталі, вироби застосовуються для різних сфер виробничої діяльності. Поширеність їх застосування пояснюється відмінними експлуатаційними і технічними характеристиками. Найбільш затребувані металоконструкції у виробництві меблів і декоруванні інтер'єрів будівель житлового, громадського та комерційного призначення.

 Сьогодні виготовлення таких конструкцій здійснює велику кількість вітчизняних брендів. З нержавіючої сталі виготовляють різні по складності реалізації конструкції, для складання яких потрібно купити не тільки нержавіючий шестигранник і деякі інші інструменти. У чому ж перевага нержавійки перед іншими металами, та в чому ж причина того, що більшість виробників металоконструкцій використовують саме цей матеріал?