Додайте цю сторінку в закладки браузера, щоб завжди була "під рукою". Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Ru Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Ограждения • Козырьки • Навесы и Изделия из ✓нержавеющей стали

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Тематично корисна інформація від компанії Фокс

Те, на чому не можна економити - "Неекономна економія"

1

Коли з'являється потреба в установці перил з нержавіючої сталі, кожен з нас хоче в підсумку бачити гарний результат, то виріб, яке буде радувати себе, погляд оточуючих і в той же момент - не захмарна ціна. Адже мало хто знає, що за статистикою, приблизно п'ята частина всього річного виробництва нержавіючої сталі в ✓світі йде на заміну сталевих деталей, пошкоджених корозією або відверто іржею. Економічно цього можна уникнути, застосувавши правильну марку сталі в потрібній середовищі виробництва.

Збірні огородження та перила з нержавіючої сталі

Fox Image 003

В останні роки збірні нержавіючі огорожі і поручні, виконані користуються величезним попитом. Огорожі з будь-якого іншого матеріалу виявилися неконкурентоспроможними по відношенню до огорож з нержавіючої сталі в адміністративно-комерційному секторі будівництва. Так, це яскраво проявляється на московському ринку, де частка таких огорож дорівнює 70-75%.

Кожній сходах — надійні поручні!

Fox Image 002

При відсутності чого не можна уявити сходи? Якщо б сходи складалася з одних лише сходинок, то підніматися на верхні поверхи дуже небезпечно і важко. За всіма стандартами сходи, кількість ступенів якої перевищує три, зобов'язана бути обладнана поручнями або так званими «поручнями».

Виготовлення козирків

Kozirki 01

Вид будь-якої споруди складається з безлічі деталей, на які людина, яка не є професіоналом навіть не зверне увагу, і зазвичай це означає, що вони підібрані як не можна краще. Однак єдиний неправильно підібраний елемент може порушити весь ретельно вибудуваний образ будівлі. Козирок, невеликий навіс, розташований над входом в будівлю як раз таки є одним з найбільш значущих деталей фасаду, яким найчастіше не приділяють потрібної уваги. Крім естетичної, козирок виконує й практичну задачу, захищаючи вхід і ганок від поганої погоди. Ретельно підібраний козирок буде гідним елементом декору будь-якої будівлі.

Огородження балконів - деталі, що створюють гармонію

Fox Image 001

На сьогоднішній день металоконструкції займають одне з чільних місць у галузі будівництва – велика кількість предметів інтер'єру, елементів прикраси фасадів будівель, ландшафтного дизайну виготовляється з металу за допомогою зварювальних і ковальських робіт. Металоконструкції відрізняються естетичною привабливістю, довговічністю використання і невибагливістю у догляді.

Сходи всередині будинку

Lestnici 08

Сходи дуже важливий винахід. З допомогою неї в нас є можливість долати перепади висоти. Використання різних дизайнерських рішень при виготовленні сходів створює неповторне прикраса будинку. Сходи можуть застосовуватися також і для розподілу внутрішнього простору приміщення.

Сходові огорожі - як елемент дизайну

Lestnici 09

Одним з неодмінних елементів нинішньої архітектури є сходи. Сходи присутні всюди: в торгових центрах, будинках, школах, клубах. Щодня люди пересуваються по сходах. У цьому зв'язку необхідно максимально убезпечити пересування по них.

Сталеві ковані - надійно і красиво

Perila 001 275 182 001

Використання нержавіючої сталі стає одним з модних напрямів в сучасній архітектурі. Сучасні дизайнери знаходять безмежні можливості застосування нержавійки для втілення своїх ідей. При розробці перил, сходових огороджень, дизайнери, як правило, зупиняють свій вибір на нержавіючій сталі.

Металеві огорожі та їх застосування

Nerzhaveushie Ograzhdeniya 6 Min

Головна роль огорожі полягає в тому, щоб забезпечити безпеку при пересуванні за майданчиків для огляду, мостах, сходових маршів та іншим територіям. Для виготовлення огорож використовується безліч різноманітних матеріалів.

Переваги конструкцій з нержавійки

99

Огородження з нержавіючої сталі мають значущі достоїнствами, так як їх можна встановлювати на вулиці, наприклад огородження зовнішніх сходів, бордюрів, в приміщенні з басейном, всередині будівлі. Це пояснюється тим, що до складу нержавійки входить хром, що забезпечує відмінну стійкість до корозії, наприклад до впливу атмосферних опадів.

Сходові конструкції з нержавійки

Lestnici 08

Домінування нержавіючої сталі на світовому ринку, стало причиною того, що цей унікальний метал використовують у всіх галузях будівництва та виробництва. Так, наприклад нержавіючу сталь все частіше використовують при виготовленні сучасних сходових систем.

Універсальність нержавійки як сучасного будівельного матеріалу

Ograjdenia Nerj Gal 005

Хоч сьогодні ринок пропонує нам безліч виробів із сучасних і технологічних матеріалів, попит на виготовлення металоконструкцій з нержавіючої сталі, як і раніше дуже високий. Звичайно, в деяких випадках, замінити жорстку і довговічну сталь складно замінити на будь-який інший матеріал.

Переваги конструкцій з нержавіючої сталі

Feature 1

Виконані з нержавіючої сталі, металоконструкції, широко застосовуються в різних сферах виробничої діяльності. Поширеність їх застосування пояснюється відмінними експлуатаційними і технічними характеристиками. Найбільш затребувані металоконструкції у виробництві меблів і декоруванні інтер'єрів будівель житлового, громадського та комерційного призначення.