Додайте цю сторінку в закладки браузера, щоб завжди була "під рукою". Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Ru Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Продукція торгово-виробничої компанії Фокс

 Словосполучення «сталеве якість» люди уявляють собі, як щось фундаментальне, надійне і стійке. Саме такими властивостями володіє компанія ФОКС.

Perila 001 275 182 001Перила

Poruchni 001 275 182 001Поручні

Ograjdenia 001 275 182 001Огорожі

Komplektyushie MinКомплектуючі

Lestnici 08Сходи

Kolonni 001 275 182 001Колони

PandusiПандуси

Kozirki Gal 003Навіси · Козирки

Domofon 01Нестандартні вироби

 Почавши роботу понад 10 років тому, ми зробили для себе основною метою виробляти вироби з нержавіючої сталі на замовлення, які були б безпечні і комфортні для людей і відрізнялися якістю і надійністю.

 Зараз наша компанія успішно працює у сфері металоконструкцій по всій Україні і за її межами. Ми спеціалізуємося на виготовленні сходових огорож з нержавіючої сталі, а також у поєднанні з іншими матеріалами. Виробляємо кращі комплектуючі для виготовлення поручнів та поручнів.

Нержавіюча сталь – это легированная сталь, устойчивая к коррозии в атмосфере и агрессивных средах, один из любимых материалов дизайнеров. Она незаменима в декоре офисных и торговых центров, баров, ресторанов, офисов и административных зданий. В руках наших специалистов сталь превращается в податливый материал, а сложная и трудоемкая работа делает её произведением искусства. Для наших высококвалифицированных специалистов возможности в работе ограничены только фантазией дизайнера.

Не бажаючи стояти на місці, ми рухаємося вперед і стираємо кордони! Наприклад, комбіновані сходи набирають все більше популярності, а поєднання скло-сталь завжди було актуальним рішенням в інтер'єрах.

Практично в кожному сучасному будівництві металоконструкції займають одне з найбільш значущих місць. Адже без їх використання абсолютно неможливо уявити навіть найпростішу будову. В даному випадку також слід обов'язковим чином згадати споруди каркасного типу. Основним скелетом для споруд цього типу є саме розбірна металоконструкція. Завдяки цьому його власник буде мати можливість максимально швидко проводити процеси його монтажу і демонтажу. Це зручність надає можливість зекономити безліч часу на проведення будівельного процесу. Сьогодні практично всі споруджується з допомогою металоконструкцій: промислові будівлі, альтанки, всілякі кіоски, торговельні павільйони та інші будівельні споруди нежитлового типу.

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]

Мітки: Продукція Перила Поручні Колони Козирки Пандуси Сходи Сталь Нержавіюча Огорожі В Києві