Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Продукція торгово-виробничої компанії Фокс

 Словосполучення «сталеве якість» люди уявляють собі, як щось фундаментальне, надійне і стійке. Саме такими властивостями володіє компанія ФОКС.

Перила з нержавіючої сталі (нержавіюча сталь)Перила

Поручні з нержавіючої сталіПоручні

Огородження балконів, сходів, металоконструкції з нержавіючої сталіОгорожі

Комплектуючі з нержавіючої сталі фланці, п'яти, кріплення, заповнення, відводиКомплектуючі

Сходи дерев'яніДерев'яні сходи

Колони красиві нержавіюча стальКолони

Пандуси, трапи, підйомні поручні нержавійка КиївОгорожі пандусів

Козирки і навіси з якісної нержавіючої сталіНавіси · Козирки

Нестандартні вироби та металоконструкції під замовленняНестандартні вироби

 Почавши свою роботу в даному напрямку більше 15 років тому, ми зробили для себе основною метою виробляти такі вироби з нержавіючої сталі на замовлення, які були б безпечні і комфортні для людей і відрізнялися неперевершеним якістю і підвищеною надійністю.

 Зараз наша компанія успішно працює у сфері металоконструкцій з нержавіючої сталі по всій Україні, а так само і за її межами. Ми спеціалізуємося на виготовленні сходових огорож з нержавіючої сталі, а також активно застосовуємо їх изготовлениев в поєднанні з іншими матеріалами. Виробляємо одні з найкращих комплектуючих для виготовлення поручнів, огорож і поручнів.

Нержавіюча сталь – это легированная сталь, устойчивая к коррозии в атмосфере и агрессивных средах, один из любимых материалов дизайнеров. Она незаменима в декоре офисных и торговых центров, баров, ресторанов, офисов и административных зданий. В руках наших специалистов сталь превращается в податливый материал, а сложная и трудоемкая работа делает её произведением искусства. Для наших высококвалифицированных специалистов возможности в работе ограничены только фантазией дизайнера.

 Не бажаючи стояти на місці, ми рухаємося вперед і стираємо кордони! Наприклад, комбіновані сходи набирають все більше популярності, а поєднання скло-сталь завжди було актуальним рішенням в інтер'єрах.

 Практично в кожному сучасному будівництві металоконструкції займають одне з найбільш значущих місць. Адже без їх використання абсолютно неможливо уявити навіть найпростішу будову. В даному випадку також слід обов'язковим чином згадати споруди каркасного типу. Основним скелетом для споруд цього типу є саме розбірна металоконструкція. Завдяки цьому його власник буде мати можливість максимально швидко проводити процеси його монтажу і демонтажу. Це зручність надає можливість зекономити безліч часу на проведення будівельного процесу. Сьогодні практично всі споруджується з допомогою металоконструкцій: промислові будівлі, альтанки, всілякі кіоски, торговельні павільйони та інші будівельні споруди нежитлового типу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]