Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Огорожі пандусів

Огородження атріумів

Згідно з діючими будівельними нормами в процесі проектування кожного житлового будинку або ж громадської споруди необхідно чітко дотримуватися потреби для інвалідів. Адже на сьогоднішній день проблема інвалідності в нашій країні знаходиться на першочерговому рівні. Але, на жаль, сьогодні дуже рідко зустріти транспортні стоянки, спеціалізовані магазини або інші будівельні об'єкти зі спеціальними пристроями для людей з обмеженими можливостями.

Перила та всілякі поручні для інвалідів повинні використовуватися людьми з обмеженими можливостями для комфортного і зручного пересування в громадських місцях. Також цими спеціалізованими пристроями дуже часто користуються жителі нашої країни, які знаходяться в похилому віці.

Саме тому огорожі пандусів, які виготовляються провідними фахівцями компанії ФОКС, володіють специфічною конструкцією. Вона обумовлюється унікальними ергономічними вимогами: габаритами інвалідного візка, висотою хвата і т. п. В більшості випадків всі такі огорожі обладнуються подвійними поручнями, які знижують складність їх захоплення. Висота огороджень пандуса обумовлюється так само і діючими державними стандартами. Конструкцією даних огорож практично завжди передбачається нижня відбортовка, яка буде запобігати прослизання коліс інвалідних візків по площині пандуса. Також необхідно враховувати той факт, що навантаження на поручні буде зростати в деяких окремих випадках. Відповідно, це необхідно завчасно передбачити і закласти додаткові запаси міцності в конструкцію перил, а огородження з нержавійки відмінно підійде для цього.

Практично завжди пандус розташовуються на вулиці. Саме тому наші фахівці рекомендують використовувати в процесі виробництва огорожі пандусів використовувати спеціальні полірування і стійкі до корозії матеріали.

Галерея огорож пандусів

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://fox.kiev.ua/ograjdenia-pandusov.html#sigProIdc1d6b566ca

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]