Для додавання в закладки натисніть Ctrl+D.
Російська Український Англійська

Торгово-виробнича компанія ФОКС

Перила • Огородження • Козирки • Навіси і Вироби з ✓нержавіючої сталі

Наша адреса: м. Київ, вул. Вітряні Гори, 2 Б, офіс 2

тел./факс: 044 507-01-97;  моб: 067 324-55-11  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Установка перил сходових огорож

У нашій компанії виробляється високоякісний монтаж, як сходових огороджень, так і монтаж поручнів. Враховуючи всі Ваші побажання, наші працівники виконають ваше замовлення на високому рівні: виготовлять сходові огородження, доставлять за вказаною адресою і надійно встановлять їх. Ми надаємо послуги з виготовлення перил з нержавіючої сталі і з установки поручнів. З нашого каталогу Ви можете вибрати будь-які вподобані моделі з уже великої кількості готових дизайнерських рішень.

Монтаж перил та поручнів в КиєвіЯкщо ж Ви не знайдете те, що Вам потрібно, наші фахівці завжди прийдуть на допомогу: вони розроблять зовсім нову, унікальну модель, виходячи з особистих переваг. Наші бригади висококваліфікованих працівників зможуть виконати монтаж огорож на Вашій території (в будинку або у дворі) на найвищому рівні, дотримуючи всі стандарти. Саме тому наша продукція не тільки красива і оригінальна, але і надійна.

Всім відомо, що найбільш важливими та обов'язковими елементами будь-сходи, будь то в будинку або у дворі, є поручні. При їх виготовленні враховується не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і міцність, надійність і безпека, які обов'язково повинні поєднуватися з зручністю. Наша компанія знаменита своїм виконанням самих незвичайних замовлень. ТПК Фокс виробляє монтаж поручнів, які, без сумніву, чудово впишуться в дизайн Вашого будинку на найвищому рівні.

ТПК ФОКС - ✓Стильне якість перш за все

Під нашим пильним контролем знаходяться вихідна сировина, процес виробництва і доставка. Використовуючи якісні матеріали та інструменти, які відповідають сучасним стандартам, швидкість монтажу перил істотно підвищилася. Нашим працівникам можна довірити найскладніші проекти, тому що вони володіють великим досвідом і чудово справляються з усіма поставленими перед ними складними завданнями. Ефективна взаємодія між виробничим і монтажним відділом здійснюється завдяки монтажу сходових огорож власного виробництва. Ми даємо гарантію і несемо повну відповідальність за якість нашої роботи, тому що наша продукція міцна, зручна і служить довго.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]